מהו מבחן מור

מועמדים ללימודי רפואה מחוייבים כחלק מתהליך המיון ללימודי רפואה לעבור מבחני מיון ואישיות. מבחן מור הוא מבחן שנערך מטעם האוניברסיטאות השונות בארץ בכדי למיין מועמדים ללימודי הרפואה. מטרת מבחנים אלו היא לבדוק את יכולת התקשורת הבין אישית של המועמד ובנוסף, לבחון את יכולת קבלת ההחלטות של המועמד כשהוא מתמודד מול דילמות מוסריות ואתיות.

מבחן מור הוא מבחן הבנוי כמרכז הערכה שמורכב משני חלקים: מילוי שאלונים בחלק הראשון ובחלק השני ראיונות אישיים וסימולציות קבוצתיות כששני החלקים נערכים במועדים שונים ולא באותו היום. הקושי הגדול במבחן היא במורכבות הגדולה שלו ובכך שהמועמד צריך להיות מודע למספר דברים בו זמנית. המועמד צריך להיות מודע דברים שהוא אומר במהלך הראיון האישי, לשפת הגוף שלו ולבסוף להסביר את התנהגותו בסימולציות כשמגיע לתחנות התיחקור. מאחר ומבחן מור הוא מבחן מורכב מאוד, הכנה למבחן באמצעות קורס מור מומלצת מאוד לקבלת תוצאות טובות.

אז מה בעצם נותן לנו קורס מור? בית הספר האמריקאי הוא בית הספר הגדול, המקצועי והמנוסה בארץ בעריכת מבחני מיון ללימודי רפואה. קורס מור בבית הספר האמריקאי הוא הקורס המקיף והעשיר ביותר בישראל בהכנה לקראת מבחן מור. במסגרת קורס מור בבית הספר האמריקאי תזכו לקבל חוברות הדרכה שונות שמפרטות עבורכם את כל סוגי השאלות והנושאים שקיימים בבחינה. במסגרת הקורס תקבלו דגשים בנוגע למילוי השאלונים במבחן מור בצורה הטובה ביותר בכדי שתקבלו את הציון המקסימלי.

קורס מור של בית הספר האמריקאי שם דגש על תרגול, תרגול, תרגול! בקורס מור תתרגלו שאלונים, ראיונות וסימולציות קבוצתיות. במסגרת קורס מור, תלמידי בית הספר האמריקאי מחולקים לקבוצות ועורכים סימולציות אשר מדמות את הראיונות האישיים והסימולציות הקבוצתיות. לאחר מכן, התלמידים ומדריכי הקורס מבצעים תחקיר של הסימולציות ומקבלים משוב על הביצועים שלהם עם דגש על מה שעליהם לשפר בהתנהגות כדי לעבור בהצלחה את המבחן.קורס מור בבית הספר האמריקאי מגדיל את הסיכויים שלכם לעבור את המבחן ובכך להתקדם בצד נוסף בכניסה ללימודי הרפואה. בסופו של יום לא ניתן להתווכח עם סטטיסטיקה ו-95% ממי שעבר קורס הכנה ליום מיון למקצועות הרפואה התקבל ללימודי רפואה!

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם