הרשמה מבחן מור / מבחן מרקם

מבחן מור, כמו מבחן מרקם, הוא מבחן מיון והתאמה למועמדים להתקבל ללימודי רפואה. מועמדים ללימודי רפואה שמגישים מועמדות לאוניברסיטת תל-אביב ו/או לטכניון ו/או לאוניברסיטת בר-אילן, יוזמנו לעבור מבחן מור. לעומת זאת, מגישי מועמדות ללימודי רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים יזומנו לעבור מבחן מרקם. אגב, מועמדים שיגישו את מועמדותם גם לאוניברסיטה העברית וגם לאוניברסיטת ת"א, יזומנו באופן אקראי לעבור את אחד ממבחני המיון, מבחן מור או מבחן מרקם. מועמד ללימודי רפואה רשאי להיבחן רק במבחן אחד, מבחן מור או מבחן מרקם. במידה וקיבל זימון לשני המבחנים עליו להודיע על כך למרכז הארצי לבחינות ולהערכה. מועמד שאינו מגיע ליום המיונים עבור מבחן מור או מבחן מרקם, כאילו ויתר על מועמדותו לקבלה ללימודי רפואה.

מבחן מור, או לחילופין מבחן מרקם, הוא מבחן שנערך פעם בשנה בתאריכים שנקבעים מראש. לא ניתן להיבחן במבחנים אלו במועד אחר מהמועדים שהוגדרו על-ידי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. פירוט על המועדים שהוגדרו עבור מבחן מור או מבחן מרקם ניתן למצוא באתר המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. ציון מבחן מור או מבחן מרקם מהווה כ- 70 אחוזים מציון ההתאמה עבור קבלה ללימודי רפואה. אז איך מתחילים את תהליך ההרשמה למבחן מור או מבחן מרקם?

תהליך הרשמה למבחן מור, או לחילופין הרשמה למבחן מרקם, מתחיל למעשה עם קבלת הזימון למבחן. הזימון למבחן מגיע בדואר אלקטרוני לקראת סוף חודש מאי. ברגע שנתקבל הזימון, חובה לשלם באופן מיידי את דמי ההרשמה עבור הבחינה. המרכז הארצי לבחינות ולהערכה מקציב לכל מועמד עד שלושה ימים מקבלת הזימון לשלם את דמי ההרשמה לבחינה. לכן, החשיבות של תשלום לבחינה ברגע קבלת הזימון למבחן היא גבוהה ובעצם מבטיחה את ההשתתפות בבחינה. לאחר התשלום לבחינה יהיה ניתן לקבל מידע נוסף על מבחן מור או מבחן מרקם באתר המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. כל מה שנותר כעת הוא לגשת למבחן ולעבור עוד שלב בדרך להגשמת החלום.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם